Światła przeciwmgielne

Lampy przeciwmgielne

Jako dostawca części do przyczep dbamy o to, aby w naszym asortymencie znalazły się produkty, które nie tylko podniosą poziom bezpieczeństwa podczas przemieszczania się po drodze, ale także stanowią nierzadko obowiązkowe wyposażenie pojazdów, uprawniające je do prawnego uczestnictwa w ruchu drogowym.

Obowiązkowe tylne lampy przeciwmgielne
Wiele osób zastanawia się czy w przypadku przyczepek samochodowych obowiązkowe są tylne światła przeciwmgielne. Wiele przyczep starszych roczników posiada w kloszach miejsce na dodatkową lampę jednak bez okablowania. Chociaż prawo nie stanowi o obowiązku posiadania takich lamp, to z uwagi na bezpieczeństwo nie tylko nasze, ale i pozostałych osób uczestniczących w ruchu drogowym, tylne światło przeciwmgielne powinno znaleźć się w stałym wyposażeniu przyczepy.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz tylne lampy przeciwmgielne pochodzące z ofert takich producentów, jak JOKON, RADEX, a także ASPOCK. Oferujemy lampy pojedyncze z zintegrowanym okablowaniem gotowym do przyłączenia w instalacji, a także zintegrowane tylne lampy, które dodatkowo posiadają światło pozycyjne oraz odblask.

Artykuł 1 - 11 z 11