Wyciągarki

Wyciągarki

Oferujemy Państwu wyciągarki elektryczne i hydrauliczne, znajdujące szerokie zastosowanie - od aut terenowych i offroadu, przez autolawety i pomoce drogowe, aż po pojazdy specjalne (policja, straż pożarna, wojsko).

Wyciągarki elektryczne i hydrauliczne

W ofercie Protrailer24 dostępne są wyciągarki elektryczne 12 V i 24 V, które charakteryzują się wysoką mocą i niewielkim poborem prądu. Ponadto, w naszej ofercie znajdziesz wyciągarki elektryczne z liną stalową oraz syntetyczną, których wykorzystanie często spotykane jest w przypadku samochodów ciężkich. Oferowane samochodowe wyciągarki elektryczne i hydrauliczne odznaczają się wysoką jakością, którą zapewnia również precyzyjny projekt, doskonałe spasowanie każdego elementu, materiał dopasowany do wymagań użytkowych oraz odpowiednie uszczelnienie elementów mechanicznych. Wyciągarka PUNDMAN to dobra jakość w przystępnej cenie.

Wyciągarka samochodowa - na co zwrócić uwagę

Wyciągarka samochodowa powinna zostać dobrana nie tylko do pojazdu jaki chcemy doposażyć, ale także do tego, w jakich warunkach będzie ona użytkowana. Aby najlepiej wybrać osprzęt dopasowany do potrzeb, należy zwrócić szczególną uwagę na takie elementy jak maksymalny uciąg, moc silnika czy elementy funkcjonalne takie jak rodzaj wykorzystaj liny. W ofercie Protrafiler24 znajdziesz wyciągarki elektryczne oraz hydrauliczne zaopatrzone zarówno w liny stalowe o wysokiej skuteczności, jak i lekkie liny syntetyczne.

Wyciągarka PUNDMANN

Marka PUNDMANN oferuje swoim klientom szeroki wybór wyciągarek. Wyciągarki PUNDMANN idealnie nadaje się nie tylko do wyposażenia samochodu osobowego lub terenowego, przeznaczonych do użytku prywatnego, ale także pojazdów sportowych czy specjalnych, których wyposażenie musi być niezawodne.

W ofercie marki Superwinch znajdziemy wyciągarki elektryczne i hydrauliczne. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wyciągarki Superwinch pochodzące z kultowych serii producenta- EXP, Tiger Shark, Terra, Husky, Talon, a także specjalny model Wich2Go, czyli wyciągarka Superwinch w wariancie przenośnym.