Wyciągarki

WYCIĄGARKI ELEKTRYCZNE 12V
Jako firma z długoletnim doświadczeniem rynkowym w naszym sklepie gromadzimy asortyment tylko sprawdzonych marek, których jakość i niezawodność została potwierdzona w praktyce, a jakość i wykorzystane materiały posiadają homologacje oraz nie stanowią zagrożenia w trakcie prawidłowego użytkowania. W sprzedażny posiadamy wyciągarki elektryczne, które są idealnym wyposażeniem samochodów, zarówno terenowych, jak i specjalistycznych, używanych w policji i wojsku.

WYCIĄGARKI ELEKTRYCZNE 12V - BUDOWA I PRZEZNACZENIE
Wyciągarka elektryczna 12 V zasilana jest prądem z akumulatora, dlatego przy jej wykorzystywaniu warto zadbać o to, aby nie uległ on rozładowaniu. W zależności od modelu wyciągarki mogą być wyposażone w liny stalowe lub syntetyczne. Liny stalowe są mniej podatne na rozciąganie i bardziej odporne na przetarcia, jednak należy zwrócić szczególną uwagę na jej układanie w trakcie zwijania. Lina syntetyczna posiada o wiele mniejszą masę, jest łatwiejsza w użyciu jednak bardziej podatna na uszkodzenia mechaniczne, głównie przetarcia w trakcie eksploatacji w górach.

WYCIĄGARKI ELEKTRYCZNE NA WWW.PROTRAILER24.COM
Prezentujemy Państwu wyciągarki elektryczne marki PUNDMANN. Produkty powstają z myślą o samochodach terenowych, przyczepach, hakach holowniczych i pojazdach taktycznych nowej generacji. Wyciągarka elektryczna 12 V to urządzenie, które jest niezbędne do wyciągnięcia pojazdu z grzęzawiska, rozdzielenia zderzonych samochodów czy usunięcia drzewa z jezdni. Oferowane przez nas wyciągarki elektryczne to urządzenia wytrzymałe i najwyższej jakości, które sprawdzą się nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Prezentujemy wyciągarki samochodowe o uciągu od 907 kg do 8165 kg, dzięki czemu każdy znajdzie tu wyciągarkę dopasowaną do własnych potrzeb.

WYCIĄGARKI ELEKTRYCZNE 24V
Wyciągarka samochodowa to niewielkie urządzenie o ogromnej mocy, które okazuje się być bardzo przydatne w przypadku przemieszczania się po drogach nieutwardzonych za pomocą pojazdów terenowych. Niejednokrotnie to właśnie wykorzystanie wyciągarki o odpowiednio dużej mocy gwarantować może sukces związany z pokonywaniem trudnej trasy. Oferowane wyciągarki elektryczne 24V wyróżniają się bardzo wysoką wartością maksymalnego wyciągu. Oznacza to, że za ich pomocą można pociągnąć pojazd o dużej wadze, w nawet skrajnie niesprzyjających warunkach (piach, błoto, znaczące odchylenie terenu). W związku z tym decydując się na zakup urządzeń przydatnych w trakcie zmagań z trudnymi warunkami off-roadowych tras, warto pamiętać o tym, że wyciągarka samochodowa 24V będzie wyborem znacznie bardziej odpowiednim, niż modele o mniejszej mocy uciągu.

WYCIĄGARKI ELEKTRYCZNE 24V PUNDMANN
W ofercie sklepu Protrailer24 dostępne są wyciągarki elektryczne 24V marki PUNDMANN. Dostępne produkty charakteryzują się niezawodnością oraz pełną funkcjonalnością.

Wyciągarki elektryczne
Wyciągarki elektryczne
Wyciągarki elektryczne PUNDMANN to wysokiej jakości elektryczne...
Wyciągarki hydrauliczne
Wyciągarki hydrauliczne
WYCIĄGARKI HYDRAULICZNE Wyciągarka hydrauliczna, w...
Przyciągarki
Przyciągarki
Przyciągarki ręczne służą do ciągnięcia lub podnoszenia...
Wyciągarki mobilne
Wyciągarki mobilne
Wyciągarki mobilne to rodzaj wyciągarek, które są...
Akcesoria do wyciągarek
Akcesoria do wyciągarek
Akcesoria do wyciągarek to różnego rodzaju elementy...
Części zamienne do wyciągarek
Części zamienne do wyciągarek
Części zamienne do wyciągarek to elementy, które są...
Liny do wyciągarek
Liny do wyciągarek
Podstawowym wyposażeniem wyciągarki jest odpowiednia lina. W...