Wyciągarki

WYCIĄGARKI ELEKTRYCZNE 12V
Jako firma z długoletnim doświadczeniem rynkowym w naszym sklepie gromadzimy asortyment tylko sprawdzonych marek, których jakość i niezawodność została potwierdzona w praktyce, a jakość i wykorzystane materiały posiadają homologacje oraz nie stanowią zagrożenia w trakcie prawidłowego użytkowania. W sprzedażny posiadamy wyciągarki elektryczne, które są idealnym wyposażeniem samochodów, zarówno terenowych, jak i specjalistycznych, używanych w policji i wojsku.

WYCIĄGARKI ELEKTRYCZNE 12V - BUDOWA I PRZEZNACZENIE
Wyciągarka elektryczna 12 V zasilana jest prądem z akumulatora, dlatego przy jej wykorzystywaniu warto zadbać o to, aby nie uległ on rozładowaniu. W zależności od modelu wyciągarki mogą być wyposażone w liny stalowe lub syntetyczne. Liny stalowe są mniej podatne na rozciąganie i bardziej odporne na przetarcia, jednak należy zwrócić szczególną uwagę na jej układanie w trakcie zwijania. Lina syntetyczna posiada o wiele mniejszą masę, jest łatwiejsza w użyciu jednak bardziej podatna na uszkodzenia mechaniczne, głównie przetarcia w trakcie eksploatacji w górach.

WYCIĄGARKI ELEKTRYCZNE NA WWW.PROTRAILER24.COM
Prezentujemy Państwu wyciągarki elektryczne marki PUNDMANN. Produkty powstają z myślą o samochodach terenowych, przyczepach, hakach holowniczych i pojazdach taktycznych nowej generacji. Wyciągarka elektryczna 12 V to urządzenie, które jest niezbędne do wyciągnięcia pojazdu z grzęzawiska, rozdzielenia zderzonych samochodów czy usunięcia drzewa z jezdni. Oferowane przez nas wyciągarki elektryczne to urządzenia wytrzymałe i najwyższej jakości, które sprawdzą się nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Prezentujemy wyciągarki samochodowe o uciągu od 907 kg do 8165 kg, dzięki czemu każdy znajdzie tu wyciągarkę dopasowaną do własnych potrzeb.

WYCIĄGARKI ELEKTRYCZNE 24V
Wyciągarka samochodowa to niewielkie urządzenie o ogromnej mocy, które okazuje się być bardzo przydatne w przypadku przemieszczania się po drogach nieutwardzonych za pomocą pojazdów terenowych. Niejednokrotnie to właśnie wykorzystanie wyciągarki o odpowiednio dużej mocy gwarantować może sukces związany z pokonywaniem trudnej trasy. Oferowane wyciągarki elektryczne 24V wyróżniają się bardzo wysoką wartością maksymalnego wyciągu. Oznacza to, że za ich pomocą można pociągnąć pojazd o dużej wadze, w nawet skrajnie niesprzyjających warunkach (piach, błoto, znaczące odchylenie terenu). W związku z tym decydując się na zakup urządzeń przydatnych w trakcie zmagań z trudnymi warunkami off-roadowych tras, warto pamiętać o tym, że wyciągarka samochodowa 24V będzie wyborem znacznie bardziej odpowiednim, niż modele o mniejszej mocy uciągu.

WYCIĄGARKI ELEKTRYCZNE 24V PUNDMANN
W ofercie sklepu Protrailer24 dostępne są wyciągarki elektryczne 24V marki PUNDMANN. Dostępne produkty charakteryzują się niezawodnością oraz pełną funkcjonalnością.

Hydrauliczne
Hydrauliczne
WYCIĄGARKI HYDRAULICZNE Wyciągarka hydrauliczna, w...
Liny do wyciągarek
Liny do wyciągarek
LINY DO WYCIĄGAREK Podstawowym wyposażeniem wyciągarki...

Wyciągarki

Oferujemy Państwu wyciągarki elektryczne i hydrauliczne, znajdujące szerokie zastosowanie - od aut terenowych i offroadu, przez autolawety i pomoce drogowe, aż po pojazdy specjalne (policja, straż pożarna, wojsko).

Wyciągarki elektryczne i hydrauliczne

W ofercie Protrailer24 dostępne są wyciągarki elektryczne 12 V i 24 V, które charakteryzują się wysoką mocą i niewielkim poborem prądu. Ponadto, w naszej ofercie znajdziesz wyciągarki elektryczne z liną stalową oraz syntetyczną, których wykorzystanie często spotykane jest w przypadku samochodów ciężkich. Oferowane samochodowe wyciągarki elektryczne i hydrauliczne odznaczają się wysoką jakością, którą zapewnia również precyzyjny projekt, doskonałe spasowanie każdego elementu, materiał dopasowany do wymagań użytkowych oraz odpowiednie uszczelnienie elementów mechanicznych. Wyciągarka PUNDMAN to dobra jakość w przystępnej cenie.

Wyciągarka samochodowa - na co zwrócić uwagę

Wyciągarka samochodowa powinna zostać dobrana nie tylko do pojazdu jaki chcemy doposażyć, ale także do tego, w jakich warunkach będzie ona użytkowana. Aby najlepiej wybrać osprzęt dopasowany do potrzeb, należy zwrócić szczególną uwagę na takie elementy jak maksymalny uciąg, moc silnika czy elementy funkcjonalne takie jak rodzaj wykorzystaj liny. W ofercie Protrafiler24 znajdziesz wyciągarki elektryczne oraz hydrauliczne zaopatrzone zarówno w liny stalowe o wysokiej skuteczności, jak i lekkie liny syntetyczne.

Wyciągarka PUNDMANN

Marka PUNDMANN oferuje swoim klientom szeroki wybór wyciągarek. Wyciągarki PUNDMANN idealnie nadaje się nie tylko do wyposażenia samochodu osobowego lub terenowego, przeznaczonych do użytku prywatnego, ale także pojazdów sportowych czy specjalnych, których wyposażenie musi być niezawodne.

W ofercie marki Superwinch znajdziemy wyciągarki elektryczne i hydrauliczne. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wyciągarki Superwinch pochodzące z kultowych serii producenta- EXP, Tiger Shark, Terra, Husky, Talon, a także specjalny model Wich2Go, czyli wyciągarka Superwinch w wariancie przenośnym.