Wyciągarki hydrauliczne

WYCIĄGARKI HYDRAULICZNE
Wyciągarka hydrauliczna, w odróżnieniu do elektrycznej działa wolniej, jednak przeznaczona jest do obsługi o wiele cięższych elementów przy których najistotniejsza jest precyzja działania. Z uwagi na warunki, w których najczęściej znajduje zastosowanie, producent Superwinch wykorzystał wzmocnione materiały, a także cechujące się wysokim wskaźnikiem wodoodporności elementy instalacyjne i eksploatacyjne.

WYCIĄGARKA HYDRAULICZNA - BUDOWA
Wyciągarki hydrauliczne zasilane są napędem hydraulicznym z silników elektrycznych lub spalinowych. W zależności od przeznaczenia ich wielkość może być różna. W ofercie naszego sklepu proponujemy niezawodne wyciągarki hydrauliczne do ciężarówek czy wyciągarki przemysłowe. Z uwagi na przeznaczenie wyciągarki wyposażone powinny zostać w liny stalowe i odpowiednie haki. Oferowane w naszym sklepie wyciągarki hydrauliczne pochodzą od producenta PUDMANN.

WYCIĄGARKA HYDRAULICZNA - ZASTOSOWANIE
Wyciągarka hydrauliczna stanowi podstawowe wyposażenie pojazdów służb specjalnych- nierzadko pogotowia, straży pożarnej, pomocy drogowej, a także samochodów terenowych. W tym aspekcie to nie tylko pojazdy służb leśnych czy ratowniczych, ale także prywatnych samochodów 4x4. W każdym z wymienionych przypadków wyciągarka hydrauliczna to kluczowy element wyposażenia, który nie tylko może uratować życie, ale w wymiarze sportowym pozwoli na pokonanie zaplanowanej trasy i wszystkich znajdujących się na niej problemów.

Artykuł 1 - 10 z 10