Ogrzewania powietrzne

OGRZEWANIA POSTOJOWE
Dzięki ogrzewaniu postojowemu zapewnisz wnętrzu swojego samochodu odpowiednią temperaturę nawet podczas surowej zimy. Koniec z drapaniem szyb lub oczekiwaniem na efekty pracy nawiewu ciepłego powietrza. Stosując ogrzewanie postojowe, sprawisz, że we wnętrzu Twojego samochodu zawsze panować będzie odpowiednia temperatura.
W ofercie naszego sklepu Autoterm znajdują się zestawy montażowe, ogrzewania postojowe, ogrzewania wodne a także cały niezbędny osprzęt.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki AUTOTERM.
Oferowane w naszym sklepie zestawy ogrzewania postojowego oraz pozostałe modele sprawdzą się nawet w bardzo trudnych warunkach pogodowych. Można je wykorzystać do ogrzania wnętrza samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, łodzi, jachtów, a także różnego rodzaju przyczep i naczep.

OGRZEWANIA POSTOJOWE AUTOTERM - CENA WARTA KOMFORTU
Chcąc zapewnić sobie pełen komfort użytkowania pojazdu oraz zagwarantować wysoki poziom ochrony silnika przed negatywnym wpływem niskich temperatur, powinniśmy zdecydować się na ogrzewanie postojowe AUTOTERM.
Cena systemów ogrzewania postojowego dostępnych w naszym sklepie została dopasowana do realiów rynkowych, dzięki czemu jego instalacja jest opłacalna w pojazdach różnej klasy. Ogrzewanie postojowe to komfort, którego ciężko sobie odmówić, zwłaszcza jeżeli nie mamy możliwości zapewnić swojemu samochodowi odpowiedniej ochrony przed niskimi temperaturami.

OGRZEWANIA POSTOJOWE AUTOTERM - GWARANCJA
Aby zapewnić użytkownikom końcowym naszych produktów wyjątkową obsługę od 15 września 2020 r., Autoterm oferuje globalną 3-letnią gwarancję na wszystkie instalacje nagrzewnic zarejestrowane przez certyfikowane centra serwisowe Autoterm.

Również na wszystkie nagrzewnice, które zostały zarejestrowane w tym roku 2020 w naszym systemie online przez certyfikowany serwis Autoterm zapewniamy dodatkowy  +1 rok gwarancji
Zwróć się do certyfikowanego centrum serwisowego Autoterm w celu instalacji produktu i uzyskaj 3-letnią gwarancję.
Ogólne warunki gwarancji znajdują się również na stronie producenta: https://autoterm.com/warranty

Ogrzewania powietrzne

Ogrzewanie powietrzne znane również jako ogrzewanie nadmuchowe bądź ogrzewanie postojowe suche, to rozwiązanie grzewcze stworzone głównie z myślą o pojazdach osobowych, ciężarowych, busach, przyczepach, ale także statkach i łodziach. Ogrzewanie powietrzne jest jednym z najbardziej popularnych rodzajów ogrzewania postojowego. Charakterystyczną cechą jest funkcjonowanie bez konieczności wykorzystywania płynu chłodzącego. Ten typ ogrzewania postojowego działa na zasadzie pobierania z wnętrza kabiny chłodnego powietrza, które następnie jest ogrzewane i ponownie wdmuchane do środka pojazdu.

AUTOTERM - ogrzewanie postojowe powietrzne

Wśród dostępnych na rynku producentów popularnych systemów ogrzewania powietrznego to właśnie AUTOTERM uznawany jest za lidera. Oferowane systemy mają moc grzewczą od 2 KW do aż 8 KW, w związku z tym sprawdzą się doskonale zarówno w niewielkich samochodach osobowych, jak i dostawczych. Ogrzewanie postojowe powietrzne bardzo często wykorzystywane jest w pojazdach komunikacji zbiorowej. Coraz częściej powietrzne ogrzewanie postojowe wykorzystywane jest również w celu utrzymania wymaganej temperatury w przyczepach samochodowych. Wykorzystując system ogrzewania postojowego marki AUTOTERM, możemy mieć pewność zachowania oczekiwanej w pełni komfortowej temperatury powietrza, niezależnie od warunków atmosferycznych panujących na zewnątrz. Montując w swoim pojeździe ogrzewanie postojowe, możemy też zapomnieć o zamarzniętych szybach w czasie zimy. Decydując się na ogrzewanie powietrzne, znacznie zwiększymy komfort użytkowania naszego samochodu.

Ogrzewanie postojowe 12V - zalety

Do głównych zalet ogrzewania postojowego typu powietrznego należy szybkość i skuteczność działania. Dla osób, które poza skutecznością poszukują rozwiązań proekologicznych, również nie bez znaczenia pozostaje fakt bardzo cichej pracy urządzenia. W przypadku ogrzewania powietrznego, również sama obsługa nie jest skomplikowana, co więcej możliwe jest ustawienie godziny uruchomienia agregatu zasilającego ogrzewanie.

Ogrzewanie postojowe AUTOTERM - GWARANCJA

Aby zapewnić użytkownikom końcowym naszych produktów wyjątkową obsługę od 15 września 2020 r., Autoterm oferuje globalną 3-letnią gwarancję na wszystkie instalacje nagrzewnic zarejestrowane przez certyfikowane centra serwisowe Autoterm.

Również na wszystkie nagrzewnice, które zostały zarejestrowane w tym roku 2020 w naszym systemie online przez certyfikowany serwis Autoterm zapewniamy dodatkowy +1 rok gwarancji

Zwróć się do certyfikowanego centrum serwisowego Autoterm w celu instalacji produktu i uzyskaj 3-letnią gwarancję.

Ogólne warunki gwarancji znajdują się również na stronie producenta: https://autoterm.com/warranty

Warunki gwarancji AUTOTERM

Ogrzewanie postojowe - cena

Cena ogrzewania postojowego w dużej mierze zależy od rodzaju wybranego urządzenia, a także elementów składających się na wybrany zestaw. W ofercie naszego sklepu dostępne są modele zasilane napięciem 12V lub 24V o mocy od 2 do 8 kW.

W sklepie protrailer24.com przygotowaliśmy szeroką ofertę modeli, w której ogrzewanie postojowe - cena zestawu AUTOTERM- obejmuje rurę wydechową, pompę paliwa, kolektor powietrzny, wiązki przewodów, a także elementy mocowania. Panele sterowania są do dokupienia osobno, aby klient sam zdecydował, który panel odpowiada najbardziej jego wymaganiom.

Artykuł 1 - 9 z 9