Ogrzewania powietrzne

Ogrzewania powietrzne

Ogrzewanie powietrzne znane również jako ogrzewanie nadmuchowe bądź ogrzewanie postojowe suche, to rozwiązanie grzewcze stworzone głównie z myślą o pojazdach osobowych, ciężarowych, busach, przyczepach, ale także statkach i łodziach. Ogrzewanie powietrzne jest jednym z najbardziej popularnych rodzajów ogrzewania postojowego. Charakterystyczną cechą jest funkcjonowanie bez konieczności wykorzystywania płynu chłodzącego. Ten typ ogrzewania postojowego działa na zasadzie pobierania z wnętrza kabiny chłodnego powietrza, które następnie jest ogrzewane i ponownie wdmuchane do środka pojazdu.

AUTOTERM - ogrzewanie postojowe powietrzne

Wśród dostępnych na rynku producentów popularnych systemów ogrzewania powietrznego to właśnie AUTOTERM uznawany jest za lidera. Oferowane systemy mają moc grzewczą od 2 KW do aż 8 KW, w związku z tym sprawdzą się doskonale zarówno w niewielkich samochodach osobowych, jak i dostawczych. Ogrzewanie postojowe powietrzne bardzo często wykorzystywane jest w pojazdach komunikacji zbiorowej. Coraz częściej powietrzne ogrzewanie postojowe wykorzystywane jest również w celu utrzymania wymaganej temperatury w przyczepach samochodowych. Wykorzystując system ogrzewania postojowego marki AUTOTERM, możemy mieć pewność zachowania oczekiwanej w pełni komfortowej temperatury powietrza, niezależnie od warunków atmosferycznych panujących na zewnątrz. Montując w swoim pojeździe ogrzewanie postojowe, możemy też zapomnieć o zamarzniętych szybach w czasie zimy. Decydując się na ogrzewanie powietrzne, znacznie zwiększymy komfort użytkowania naszego samochodu.

Ogrzewanie postojowe 12V - zalety

Do głównych zalet ogrzewania postojowego typu powietrznego należy szybkość i skuteczność działania. Dla osób, które poza skutecznością poszukują rozwiązań proekologicznych, również nie bez znaczenia pozostaje fakt bardzo cichej pracy urządzenia. W przypadku ogrzewania powietrznego, również sama obsługa nie jest skomplikowana, co więcej możliwe jest ustawienie godziny uruchomienia agregatu zasilającego ogrzewanie.

Ogrzewanie postojowe AUTOTERM - GWARANCJA

Aby zapewnić użytkownikom końcowym naszych produktów wyjątkową obsługę od 15 września 2020 r., Autoterm oferuje globalną 3-letnią gwarancję na wszystkie instalacje nagrzewnic zarejestrowane przez certyfikowane centra serwisowe Autoterm.

Również na wszystkie nagrzewnice, które zostały zarejestrowane w tym roku 2020 w naszym systemie online przez certyfikowany serwis Autoterm zapewniamy dodatkowy +1 rok gwarancji

Zwróć się do certyfikowanego centrum serwisowego Autoterm w celu instalacji produktu i uzyskaj 3-letnią gwarancję.

Ogólne warunki gwarancji znajdują się również na stronie producenta: https://autoterm.com/warranty

Warunki gwarancji AUTOTERM

Ogrzewanie postojowe - cena

Cena ogrzewania postojowego w dużej mierze zależy od rodzaju wybranego urządzenia, a także elementów składających się na wybrany zestaw. W ofercie naszego sklepu dostępne są modele zasilane napięciem 12V lub 24V o mocy od 2 do 8 kW.

W sklepie protrailer24.com przygotowaliśmy szeroką ofertę modeli, w której ogrzewanie postojowe - cena zestawu AUTOTERM- obejmuje rurę wydechową, pompę paliwa, kolektor powietrzny, wiązki przewodów, a także elementy mocowania. Panele sterowania są do dokupienia osobno, aby klient sam zdecydował, który panel odpowiada najbardziej jego wymaganiom.

Artykuł 1 - 15 z 15