Cały caravaning w jednym miejscu

Newsletter

Już za 3 dni odbędą się największe targi caravaningowe w Europie - Caravan Salon Düsseldorf 2021. Jeżeli planujesz zakup przyczepy kempingowej – musisz tam być. Targi Caravaningowe zgromadzają kilkaset przeróżnych modeli.

Targi Caravan Salon 2021 rozpoczną się 28 sierpnia i będą trwały do 5 września. W 2021 roku targi świętują swój okrągły 60 jubileusz.

Organizatorzy zapewniają, że w tym roku będą dodatkowe 3 hale w porównaniu do ubiegłych targów. Liczba wystawców również wzrośnie. Na powierzchni liczącej 
200 000 metrów kwadratowych będziemy mogli zobaczyć około 500 wystawców. Na targach znajdziemy wszystko kampery, przyczepy kempingowe, domki mobilne, namioty, akcesoria, różnego rodzaju rozwiązania techniczne. My pojawimy się tam, z marką PUNDMANN – będziemy prezentować zestawy ciepłej wody, wyciągarki a także szeroką gamę produktów do budowy pojazdów. Znajdziesz nas na hali 14 / C56

Pamiętajmy, że nadal trwa pandemia, w związku z czym zachowujemy szczególną ostrożność a targi wyglądają nieco inaczej niż do tej pory. Każdy gość zobowiązany jest do wcześniejszej rejestracji na stronie internetowej w celu zakupu eBiletu. UWAGA! Brak  możliwości zakupu biletów w kasie! 
Bilet dzienny normalny kosztuje 15 euro a ulgowy - 11 euro.


Wiadomości