Niemieckie wyciągarki PUNDMANN

2023-01-11 12:34:00 / Newsletter

Wciągarki PUNDMANN zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić prawdziwą przewagę przemysłowi samochodowemu. Zaopatrujemy rynek w standardowe i niestandardowe rozwiązania wyciągarek. Każdy produkt PUNDMANN jest wysokiej jakości, trwały i niezawodny oraz został poddany najtrudniejszym testom w rzeczywistych zastosowaniach. Pundmann jest niemieckim producentem wciągarek elektrycznych i hydraulicznych. Doskonała jakość produktu, która jest w stanie stawić czoła nawet na najtrudniejszych warunkach.

Co oznacza słowo PUNDMANN?

PUNDMANN oznacza prostotę a zarazem oferuje najlepszy możliwy stosunek kosztów do korzyści.

Jakie wyciągarki znajdują się w ofercie marki PUNDMANN?

PUNDMANN oferuje szeroką gamę wciągarek elektrycznych i hydraulicznych - ściśle kontrolowanych pod względem jakości w Niemczech. To także  wyjątkowa jakość w stosunku do ceny, marka posiada 3-letnią gwarancję oraz szeroki wybór.

Wyciągarki zostały opracowane z myślą o samochodach terenowych, przyczepach, pojazdach pomocy drogowej i pojazdach taktycznych nowej generacji. Wyciągarki PUNDMANN to urządzenia, które są niezbędne do wyciągnięcia pojazdu z grzęzawiska, rozdzielenia zderzonych samochodów czy usunięcia drzewa z jezdni. Oferowane wyciągarki elektryczne i hydrauliczne marki PUNDMANN to urządzenia wytrzymałe i najwyższej jakości, które sprawdzą się nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Każdy znajdzie tu wyciągarkę dopasowaną do własnych potrzeb.

Oferujemy również wyciągarki niestandardowe PUNDMANN Professional opracowywane przez naszych inżynierów. Starannie dobrane komponenty są montowane w naszym własnym centrum eksperckim w Niemczech.
Niemiecka inżynieria oznacza, że ​​dbamy o każdy szczegół i dokładamy wszelkich starań by tworzyć nawet najmniejsze ulepszenia. W ten sposób PUNDMANN oferuje prawie nieograniczone możliwości.

Oprócz personalizacji wyciągarek oferujemy szeroką gamę dodatkowego wyposażenia. Wciągarki wraz z osprzętem są  produkowane w formacie partnerskim z jednym z najbardziej znanych producentów na świecie.

Co zyskujesz stawiając na markę PUNDMANN?

Co zyskujesz stawiając na markę PUNDMANN?

  • niezawodna jakość,
  • 3 lata gwarancji,
  • wiele opcji dla niestandardowych wciągarek.

Nie wahaj się i skontaktuj się z naszymi doradcami już teraz.

 tel: +48 788 005 751    e-mail: info@protrailer.pl


Wiadomości